Naše služby

V naší myčce se nesetkáte s žádnými agresivními a potenciálně nebezpečnými čisticími prostředky. Využíváme šetrné, a přesto vysoce účinné schopnosti páry, která si poradí s jakýmkoliv znečištěním, spolehlivě a efektivně vydezinfikuje interiér, karoserii, podvozek či motor vašeho auta a zbaví ho navíc bakterií, roztočů, plísní či případného zápachu.

Jaké služby poskytujeme?

Luxování interiéru

Hloubkové tepování sedadel a zavazadlového prostoru suchou parou

Ruční voskování karoserie auta

Parní čištění všech plastových komponentů interiéru auta

Ruční mytí karoserie, disků a zádveří auta párou

Parní mytí motorového prostoru auta

Impregnace a oživení všech plastových částí v interiéru

Parní čištění přístrojové desky - dezinfekce ventilace a klimatizace

Vyleštění oken auta

Interiér automobilu je velmi složitě členitý a mnohá místa jsou jen obtížně dostupná. Luxování interiéru auta běžným domácím vysavačem je tak nejen náročné, ale především neefektivní. Naše automyčka proto disponuje profesionálními vysavači se správně dimenzovaným výkonem a speciálními sacími hlavicemi. Díky tomu zbavíme vaše vozidlo veškerých nečistot, prachu, alergenů, roztočů či dalších patogenů, které by mohly mít negativní vliv na vaše zdraví, ale i na správnou funkci auta. Bez ohledu na to, zda často jezdíte po prašných cestách nebo s otevřenými okénky, z vašeho vozu bude opět perfektně čisté a příjemné místo.

Vylitá káva, bláto z výletu nebo chlupy vašeho psího mazlíčka – běžné situace, které vzhledu a útulnosti automobilu příliš nepřispívají. Řešením je tepování: hloubkové parní čištění čalounění, které patří společně s luxováním k základní péči o interiér vozu. Pára nejen že odstraňuje znečištění na povrchu, ale proniká i hluboko do struktury čištěného materiálu, který tak zároveň dezinfikuje a ničí veškeré choroboplodné zárodky. Díky vyššímu tlaku se navíc dostane i do mezer mezi povrch a znečištění – svými čisticími schopnostmi tak nemá konkurenci.

Stejně jako čalounění, i plastové komponenty interiéru jsou časem potřísněny skvrnami, zaneseny mastným prachem, a to zejména v záhybech a těžko dostupných místech. Parní čištění je vysoce účinné i v případě těchto části vašeho automobilu, a tak můžete své vozidlo udržovat v tom nejlepším stavu a maximální čistotě. Horká pára odstraní i na první pohled neviditelné skvrny a znečištění a zároveň všechny součásti vozu dokonale vydezinfikuje. Interiér vašeho auta tak bude po parním čištění prakticky ve stavu po výrobě!

Plastové součásti interiéru jsou neustále vystaveny slunečnímu svitu a drobnému i většímu znečištění. Stárnutí plastů je tak poměrně rychlé a snadno pozorovatelné. Výrazně však kazí celkový vzhled interiéru vašeho auta. Díky našemu profesionálnímu čištění a ošetření vdechneme zašlým plastům znovu život, zbavíme je zašlosti a zteřelosti a výrazně zpomalíme jejich další degradaci. Interiér vašeho vozu bude znovu zářivý a doslova jako nový.

Čištění auta nemá zdaleka jen estetický účinek. Velmi důležitou roli hraje i v udržení dobrého stavu karoserie, protože v usazených nečistotách se drží voda, která napomáhá korozi. V zimním období je navíc plech zanášen solí, která se chová velmi agresivně. Zejména v období špatného počasí je tedy třeba dopřát i automobilu potřebnou lázeň a očistu, a to ideálně bez použití agresivních kartáčů a čisticích chemikálií. Tlakové čištění horkou párou je oproti tomu maximálně šetrné, a přesto mimořádně účinné. Poradí si hravě i s velmi členitými povrchy, mřížkami, prolisy či záhyby disků. A to i u výrazně znečištěných automobilů. Navíc výrazně ekologicky.

Motor a další součástky jsou pravidelně zanášeny vrstvou mastného povlaku, který může postupně zhoršit chod některých pohyblivých součástek, v krajním případě dokonce zvýšit riziko požáru vozu. Mimo to se při každém dolévání kapaliny do ostřikovačů ušpiníte? Na čištění motorového prostoru je nejvyšší čas! Horká pára dokonale pronikne do všech záhybů, rohů a škvír, kam byste se při běžném čištění chemickými prostředky nedostali, a díky vysokému tlaku a teplotě si poradí s veškerou mastnotou a znečištěním. Nezapomínejte na tuto část svého vozu a nechte veškerou špinavou práci na nás.

V přístrojové desce se hromadí množství viditelných nečistot, mastnoty a prachu, ale také bakterií, virů a dalších patogenů. V klimatizaci a ventilaci zase najdeme i přes existenci všech kabinových a pylových filtrů nezanedbatelné množství mikrobů, ale i větší nečistoty. Pro čištění těchto součástí vozu je nejlepší volbou jednoznačně suchá pára. Nejen že má výborné čisticí schopnosti, ale také perfektně dezinfikuje, aniž by bylo nutné použít čisticí přípravky. Díky pravidelnému čištění se tak můžete ve svém voze bez obav zhluboka nadechnout a užít si cestování za všech okolností.

Zlatým hřebem každého komplexního mytí auta je ošetření karoserie voskem. Díky vosku nejen že získá karoserie větší lesk a vzhled nového vozu, ale lak bude chráněn před znečištěním a poškozením. Vosk navíc odpuzuje vodu, takže se ani po dešti či sněhu na karoserii nevytvoří nevzhledné skvrny. Voskování ale raději přenechte profesionálům – pomocí vysoce kvalitního karnaubského vosku dopřejeme vašemu automobilu tu nejkvalitnější péči.

Vaše auto už je perfektně čisté, ale přesto mu k dokonalosti stále něco chybí? Čistá okna u auta mohou mít důležitý dopad i naši bezpečnost během cestování. Skvrny, které během dne nevidíte, vám mohou na noční vozovce snadno zakrýt výhled a ztížit řízení. Čištění oken automobilu ale svěřte odborníkům. Se skvrnami, šmouhami, mastnotou a dalšími nečistotami si naši profesionálové hravě poradí a váš vůz bude brzy kompletně bez jediné chybičky!